Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

 • Mood:

США восстанавливаются после кризиса

Американська економіка продовжує відновлюватися після фінансової кризи

Голова ради керуючих Федеральної резервної системи (ФРС) Бен Бернанке, на конференції Федерального резервного банку Атланти заявив, що відновлення американської економіки після кризи триває, але ситуація все ще далека від бажаної, пише Економіст.
"На сьогоднішній день економіка стала суттєво сильнішою, ніж чотири роки тому, хоча очевидно, що умови все ще далекі від того, як нам хотілося б", - цитує виступ глави ФРС The Wall Street Journal, повідомляє
Лента.ру.
У своєму виступі голова Федрезерву торкнувся теми стрес-тестування американських банків.
За його словами, проведення щорічних стрес-тестів допомогло зробити банківську систему США більш сильною і стійкою, ніж до фінансової кризи 2008 року. Стабілізація банківського сектора внесла свій внесок у відновлення економіки, додав він. Кредити, які банки надають домогосподарствам і підприємствам, "мають найважливіше значення для подальшого економічного зростання", стверджує Б.Бернанке.
Останні стрес-тести в США, результати яких були в повному обсязі оприлюднені до середини березня, показав два факти: здоров'я найбільших банків США продовжує зміцнюватися, але при цьому ФРС має намір висувати банкам все більш високі вимоги, незважаючи на поліпшення умов фінансування.
"Згідно з задумом стрес-тести допоможуть гарантувати, що у банків буде достатньо капіталу, щоб продовжити здійснення кредитування навіть при вельми несприятливих обставинах", - відзначив Б.Бернанке.
Він підкреслив, що ФРС побудувала перевірки так, щоб її оцінки прогнозованих втрат банків були як можна більш незалежними від даних самих банків. У рамках стрес-тестування ФРС використовує більше 40 прогнозних моделей, додав глава американського ЦБ.
За результатами першого стрес-тесту, проведеного в 2009 році, ФРС зажадала від 10 з 19 великих банків США докапіталізації в сукупності на $ 75 млрд. У цьому році перевірки провалили лише два з 18 банків, хоча ще двом довелося переглянути плани винагороди топ-менеджерів і розподіл прибутку.

http://ua-ekonomist.com/2090-amerikanska-ekonomka-prodovzhuye-vdnovlyuvatisya-pslya-fnansovoyi-krizi.html

Tags: США
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments