Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Первый пошёл...

5 апреля Президент Украины Виктор Янукович предлагает Комиссии при главе государства по вопросам помилования немедленно изучить обращение Валерии Лутковской и Георгия Филипчука.
Как сообщили Корреспондент.net в Администрации Президента, Виктор Янукович обратился к Комиссии при Президенте Украины по вопросам помилования с просьбой немедленно изучить обращение Уполномоченного Верховной Рады по правам человека Валерии Лутковской и экс-министра охраны окружающей природной среды Украины Георгия Филипчука.
К
омиссия рассмотрит эти обращения и подаст свои идеи Януковичу.
Так, Уполномоченный Верховной Рады по правам человека Валерия Лутковская обратилась к Президенту Украины Виктору Януковичу с прошением о помиловании экс-министра внутренних дел Украины Юрия Луценко, как сообщили в АП.
Кроме того, бывший министр охраны окружающей природной среды Украины Георгий Филипчук написал письмо президенту Виктору Януковичу с просьбой о личном помиловании.

http://korrespondent.net/ukraine/politics/1538490-yanukovich-hochet-srochno-rassmotret-vopros-o-pomilovanii-lucenko


«Ми  впевненні в тому, що в найкоротшій перспективі, буквально за тиждень, два чи три, наш політичний побратим Юрій Луценко буде на свободі», - заявив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк в Житомирі на мітингу в рамках загальнонаціональної акції «Вставай, Україно!» у суботу, 6 квітня.

«Це ваша заслуга. Це заслуга тих людей, які за нього боролись», - звернувся він до учасників мітингу.

Арсеній Яценюк наголосив, що завдання опозиції – «щоб і Юлія Тимошенко вийшла на свободу».

Він підкреслив, що лише засобами парламентської боротьби неможливо змінити країну. За його словами, опозиція внесла до парламенту законопроекти які, зокрема, скасовують пенсійну реформу, забороняють закриття лікарень, забезпечують якісну освіту, долають корупцію: «А чи зміниться життя навіть після прийняття цих законів? Хіба в нас є закон, де написано, що президент чи прем’єр-міністр може брати хабарі? Хіба в законах не написано, що кожен має право на житло, роботу, підприємницьку діяльність, освіту? Виявляється, що не тільки законами, а тими людьми, які повинні виконувати ці закони, - буде визначатися курс країни».

Арсеній Яценюк наголосив, що президент Янукович має на меті провести референдум, щоб змінити Конституцію і обирали президента в один тур. За його словами президент Янукович мріє «зразу в Конституції записати своє прізвище, що він довічний президент, і прізвища своїх довічних депутатів: «Про це вони мріють. Ми повинні бути готові дати жорсткий відпір незаконному заколоту і спробі переписати українську Конституцію під Януковича».

«Наша мета – це зміни в країні. Щоб відбулись зміни в Україні, треба змінити Януковича і Партію регіонів. Вони не політичні опоненти. Вони зло для країни. І це вони доказали за останні три роки. Ми отримаємо ці зміни або на дострокових президентських виборах, або на строкових президентських виборах», - підкреслив Арсеній Яценюк.

За його словами, три опозиційні сили повинні вже сьогодні формувати «команду змін»: «Повинні формувати новий український уряд, новий український парламент, нових керівників в областях, районах, тих, які будуть чесно судити, захищати права і свободи громадян, які будуть знати, що таке їхня честь перед народом України: як української армії, української міліції, Служби безпеки, як українських справжніх бійців за права громадян і за майбутнє українців».

«Ми хочемо, щоб Україна стала в Європейському союзі, щоб стандарти життя в України були такі, як у Польщі, Угорщині, Німеччині чи Франції», - сказав він.

Арсеній Яценюк закликав усіх присутніх на мітингу 18 травня, в День Європи, приїхати на всеукраїнський марш «Вставай, Україно!» до Києва «і сказати своє «так» Європі і «ні» президенту Януковичу.

http://frontzmin.ua/ua/media/news/none/15360-najblizhchim-chasom-jurij-lutsenko-vijde-na-svobodu--arsenij-jatsenjuk-na-mitingu-v-zhitomiri-foto.html

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments