Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Мы идем поднимать людей

«Опозиція змінює тактику і стратегію. Ми йдемо піднімати людей. У країні політична і економічна криза, викликана тільки однією людиною – Віктором Януковичем», - заявив на брифінгу у Верховній Раді в четвер, 7 березня, голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Він повідомив, що цей план опозиція обговорила вчора: «Перші кроки цього плану будуть вже на наступному тижні».

Голова фракції «Батьківщина» наголосив, що мета президента Януковича – «утриматися при владі: сьогодні, завтра, після 2015 року»: «А наша мета – щоб таких, як він, не було при владі. Щоб влада належала народу України».

Арсеній Яценюк підкреслив, що після вчорашнього рішення суду про позбавлення мандата Сергія Власенка, «ніяких виборів президента в 2015 році не буде»: «Хто б не виграв вибори – п’ять «ряжених» суддів визнають, що виграв Янукович».

За його словами, опозиція блокує парламент, щоб вся країна бачила - «вони захопили владу, але не захопили єдиний острів демократії в цій державі – Верховну Раду». «Тут ми керуємо», - сказав він.

«Віри в домовленості з режимом Януковича немає. Але нехай прийде до Верховної Ради, і не просто з одностороннім зверненням. Хай скаже, що він збирається робити, розгляне наш політичний і економічний маніфест, який ми підготували, почує опозицію. І не просто почує, а почне виконувати те, що вимагають 50% українців, які за нас проголосували», - підкреслив голова фракції «Батьківщина».

«Ми вимагаємо, щоб прибув до парламенту з посланням до Верховної Ради і публічно відповів на запитання трьох опозиційних фракцій», - додав він.

Він наголосив, що за Конституцією президент до 31 березня зобов’язаний з’явитись в стінах Верховної Ради: «Це його прямий конституційний обов’язок. І ми вимагаємо від президента виконувати Конституцію, шанувати Конституцію і прийти сюди до парламенту».

Опозиція очікує президента Януковича в парламенті 19 березня - у вівторок наступного пленарного тижня.

«У тому випадку, якщо в найкоротші терміни політична і економічна криза не буде вирішена персонально Януковичем, вона закінчиться достроковими парламентськими і президентськими виборами. І він повинен це усвідомити», - наголосив Арсеній Яценюк.

http://frontzmin.ua/ua/media/news/none/14954-opozitsija-vimagae-vid-prezidenta-prijti-do-parlamentu-v-nastupnij-vivtorok-video.html


«Особисто президент очолює спецоперацію по знищенню опозиції», - Арсеній Яценюк про позбавлення Власенка мандата (ВІДЕО)

Жодних підстав для позбавлення народного депутата Сергія Власенка мандата немає. «Коли цей так званий суддя читав рішення, він навіть не знав що там написано, тому що рішення прийшло гаряче з адміністрації президента. Він навіть не знав, що ЄСПЛ - це Європейський суд з прав людини. Тому зрозуміло, що не судді писали це рішення. І зрозуміло, що в Україні немає суду, закону і правосуддя. Це рішення винесене по прямій вказівці особисто Віктора Януковича».

«Страх перед Януковичем і відсутність совісті – це не юридична справа. Юридично ми її виграли. Це суто політично вмотивована справа. Є замовник цієї справи – президент Янукович, є організатор – адміністрація президента, і є виконавці цієї справи – п’ять дядьків в мантіях суддів», - підкреслив він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що мета цього рішення – не просто позбавити Власенка мандата депутата Верховної Ради. «Мета цього рішення - системне знищення української опозиції. Очолює цю спецоперацію особисто президент».

«Ні в яку Європу він (президент Янукович. – ред.) не збирається - його туди ніхто не пустить. Він говорить неправду. Він їздить туди, щось обіцяє, розповідає - і з точністю до навпаки все робить тут в нашій країні. Він захопив всю владу і думає, що безкарно зможе далі таким чином жити, правити, знущатись. Він вважає, що він цар в цій країні. А ми вважаємо, що в цій країні, відповідно до Конституції, право на владу є тільки в народу України. І ми як опозиція будемо боротися, щоб народ України відвоював своє право керувати в своїй державі», - підкреслив голова фракції «Батьківщина».

Він зазначив, що таким чином влада знущається над мільйонами українців: «Вони не можуть себе захистити, якщо в них немає «конверта», якщо в них немає прямого телефону будь-якого державного чиновника», - наголосив він.

Арсеній Яценюк наголосив, що позов до Європейського суду з прав людини щодо рішення ВАСУ, який опозиція підготує сьогодні увечері, буде розглянутий в найкоротші терміни, та висловив упевненість, що Європейський суд із прав людини скасує рішення ВАСУ.

http://frontzmin.ua/ua/media/news/none/14947-2013-03-06-vasy-pidhid.html

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments