Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Эмиссия в 1 млрд.

Державна казна пуста, тому Національний банк України надрукував 1 млрд грн, щоб дотягнути до кінця виборчої кампанії, заявив голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк у програмі «Актуальне інтерв’ю» ефірі Львівської ОДТРК в середу, 24 жовтня.
Арсеній Яценюк нагадав, що міністерство фінансів України провело розміщення облігацій внутрішньої держпозики, отримавши близько 1 млрд грн. Арсеній Яценюк повідомив, що за його інформацією ці кошти «надрукував Національний банк України». «Він дав цей мільярд державним банкам, а державні банки начебто купили облігації держави. Це надруковані гроші. Це гроші, які ніхто не позичив, їх просто верстатом надрукували», - підкреслив Арсеній Яценюк.
«Це означає, що казна пуста. Їм цей 1 млрд потрібен, щоб якось дотягнути до кінця виборчої кампанії», - наголосив він.
Зокрема, уже сьогодні, за його інформацією, в бюджетах Львівської та Івано-Франківської областей не вистачає близько по 200 млн грн на заробітні плати бюджетникам. «На енергоносії в Івано-Франківській області не вистачає 55 млн грн. Я не кажу про пільгові категорії громадян, ліки, харчування в школах», - додав Арсеній Яценюк.
«Доходи бюджету на 15 млрд грн менші, ніж витрати. Це тільки за перші 3 квартали. Думаю, 4-ий квартал буде ще гірший», - підкреслив він.
Арсеній Яценюк зазначив, що Об’єднана опозиція понад місяць вимагає від уряду відзвітувати в парламенті про стан економіки, проте звіту Кабміну так і не було. «Президент має оприлюднити чіткий план економіки до кінця року і на наступний рік. У президента вся влада, весь парламент і уряд. Хай розказує, як вони будуть витягувати економіку з прірви».
http://frontzmin.ua/ua/media/news/none/13499-natsbank-nadrukuvav-miljard-griven-schob-vlada-dotjagnula-do-viboriv-arsenij-jatsenjuk.html


Так что с экономикой, Николай Янович?
Tags: Украина
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments