Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Если Украина вступит в ТС...

Недемократичні вибори означатимуть припинення діалогу з Україною з боку ЄС та загрозу входження країни до Митного союзу, заявив голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк на прес-конференції у Львові в середу, 24 жовтня.
Арсеній Яценюк переконаний, що нещодавня поїздка президента Януковича до Росії носила не тільки передвиборчий характер, а й мала на меті фактично переговорний процес про вступ України до Митного союзу.
За його словами, якщо вибори будуть визнані нечесними і недемократичними, між Україною і ЄС буде зупинений діалог, і Угода про політичну асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС підписана не буде. «Безвізовий режим між Україною і Європейським союзом також залишиться на точці замерзання. Це означає, що Україна фактично буде перетворюватися в країну на кшталт Білорусі. І це означає, що наступним кроком буде рішення цього президента щодо вступу України до Митного союзу», - наголосив Арсеній Яценюк.
«Членство України в Митному союзі означатиме, що в держави залишиться тільки гімн, герб, прапор і офіс президента. Всі інші повноваження перейдуть до сусідньої країни. В першу чергу економічні, а за економічними підуть політичні і військові», - підкреслив він.
Об’єднана опозиція, за його словами, переконана, що Україна повинна бути частиною Євросоюзу. «Тому для нас вкрай важливе підписання і ратифікація Угоди про зону вільної торгівлі та політичну асоціацію з ЄС».
Арсеній Яценюк підкреслив, що Україна повинна мати партнерські відносини і з Російською Федерацією, проте «із трьома ні»: «Ні митному союзу. Ні військовому блоку. Ні російській мові як державній», - наголосив він.
«Із такими зовнішньополітичними пріоритетами Об’єднана опозиція буде працювати у новому парламенті», - додав Арсеній Яценюк.
http://frontzmin.ua/ua/media/news/none/13471-u-razi-vstupu-do-mitnogo-sojuzu-v-ukrayini-zalishitsja-lishe-gimn-gerb-i-ofis-prezidenta-arsenij-jatsenjuk-u-lvovi.html

P.S. Со своей стороны, уточню только одно: не стал бы проводить сравнений с Беларусью.
В Беларуси все равно будет еще хуже. Несмотря на то, что она уже полноправно состоит в ТС.
Россия, вступив в ВТО, тем самым, подставила своих ближайших союзников: Беларусь и Казахстан,  которые сейчас оказались в довольно сложной ситуации. От окружающего мира практически изолированы, доминирование России практически полное и вырваться никуда нельзя.
Так что, Таможенный союз ожидает новый "виток" трансформаций.
Украинская инициатива "3 + 1" - это максимум, что мы можем себе позволить на данном направлении. Если кого-то не устраивает - значит, никакой интеграции не будет.

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment