Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Яценюк отказал Кличко

С самого начала политической кампании г-н Кличко четко отказался присоединяться к "объединённой оппозиции". 
Ему просто так комфортнее. Власть острие своей борьбы направила именно на "объединенную оппозицию". А Кличко борьбы боится, ему комфортнее балансировать как "третья сила". Т.е. и вашим, и нашим.

1 августа Кличко сделал еще одно недвусмысленное заявление, с кем он хотел бы дружить больше всего. 
Кличко: Мы готовы сотрудничать с ПР

http://korrespondent.net/ukraine/politics/1378777-klichko-my-gotovy-sotrudnichat-s-partiej-regionov
И в ходе кампании уже накопилось немало фактов, которые четко указывают, что Кличко - на подтанцовке власти. 

Сейчас, когда среди оппозиционеров идут контрольные замеры позиций "мажоритарщиков" по округам чтоб согласовать "единого", Кличко вдруг вспомнил о Яценюке. Что ж так?  Нет, Виталий, идите Вы лучше согласовывать своих "мажоритарщиков" с Партией регионов. 
У вас там гораздо больше шансов договориться.....

Лідер Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк відкинув можливість досягнення домовленостей між Об’єднаною опозицією і партією УДАР про те, щоб підтримати в мажоритарних округах єдиного найбільш рейтингового кандидата на парламентських виборах як в Києві, так і в інших регіонах України. "Що стосується перемовин по Києву і області, то місцеві організації Об’єднаної опозиції вийшли ще раз з ініціативою про те, що ми готові у тому випадку, якщо кандидат від іншої сили має перемогти, ми готові вести переговори. Відповіді ми не отримали і думаю, що навряд чи отримаємо - зобов’язань багато", - прокоментував він ситуацію у Києві.
Нагадавши ситуацію перемовин між опозиційними партіями щодо формування єдиного списку кандидатів в мажоритарних округах, Яценюк фактично звинуватив УДАР в діяльності проти опозиції, на користь президента Януковича.
"Ми робили все, щоб опозиція була ще сильнішою на виборах 2012 року, всі хто хотіли змінити країну, хто готовий голосувати за імпічмент,  всі  - в лавах Об’єднаної опозиції.
Нами був проведений з’їзд, на кожному окрузі висунуті кандидати. Перед з’їздом ми зверталися до всіх і пропонували прийняти єдиний мажоритарний список. Ми отримали відповідь: одна з партій, яку ви називаєте (УДАР – ред..) висунула по всіх округах своїх кандидатів. Чудово усвідомлюю, що це робилося, щоб розтягнути опозиційний електорат. Там абсолютно невідомі особи. Але 1-2% , які ці особи заберуть від кандидата від об’єднаної опозиції – це перемога Партії регіонів", - заявив Яценюк сьогодні на прес-конференції у Львові.
Яценюк підсумував: "Формат цієї кампанії має тільки чорний і білий колір. Голосування за треті сили означає підтримку Януковича".
http://www.varianty.net/novyny/item/4739-yatsenyuk-vidkinuv-mozhlivist-domovlenostey-z-udarom-bo-ostanniy-pratsyue-na-peremogu-yanukovicha

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments