Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Беспредел в центре Киева

Оригинал взят у avvocato_oleg в Група бандитів під керівництвом озброєної мумії в центрі столиці пограбували офіс Фалькон Плюс
Originally posted by avvocato_oleg at Група бандитів під керівництвом озброєної "мумії" в центрі столиці пограбували офіс "Фалькон Плюс"
Група бандитів під керівництвом озброєної "мумії" в центрі столиці пограбували офіс фірми "Фалькон Плюс". Міліція за цим лише спостерігала!
Піздно ввечорі 20.08.12 прямо в центрі столиці невідомі особи в масках пограбували фірму - ТОВ "Фалькон Плюс", яка орендувала офіс у "Форум-Банка" по вул. Боричів Тік, 35-В.
Виглядало це наступним чином. Озброєні вогнепальною зброєю люди в масках прямо в центрі міста: на розі вулиць Андріївський узвіз та вул. Боричів Тік, 35В, зламавши дівері фірми, зайшли в приміщення і пограбували офіс "Фалькон Плюс".
Так, зокрема, ці невідомі озброєні люди винесли із офісу фірми біля 10-ти мішків з документами, бухгалтерією, цінними паперами, і цілком можливо - грошима. Вони винесли також сейф та інші цінні речі.
Наряд ДСО який став випадковим свідком пограбування (в складі 2-ох співрабітників ДСО) за цим лише спостерігав. Правда співробітники ДСО викликали підмогу по рації, проте группа захвату прибула аж через годину!
Ось так працює наша міліція.
Все це "дійство" відбувалося на очах шокованих адвокатів, які приїхали захищати інтереси взятих у заручники співробітників ТОВ "Фалькон Плюс".
Адвокати протягом майже години намагалися проникнути до приміщення ТОВ "Фалькон Плюс", або викликати на підмогу хоч когось. Але всі зусилля виявилися марними. Проти лому (пістолету) немає прийому, якщо у Вас немає іншого лому (читай пістолету).
Відео #1 тут: http://youtu.be/u3jJTqRqrb8
Відео №2: http://youtu.be/iUa6fhSs0nU
Video 1 0 01 15-13
Video 1 0 00 57-10
Група бандитів під керівництвом озброєної

Tags: Украина
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments