Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Украина оформила госгарантии Китаю

Помимо ратификации соглашения о создании ЗСТ СНГ, Верховная Рада на своей внеочередной сессии 30 июля оформила госгарантии Китаю.

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо фінансування пріоритетних проектів у сфері сільського господарства)
Згідно із документом, з 15000,0 до 39300,0 млн. гривень збільшується граничний обсяг державних гарантій для забезпечення повного або часткового виконання боргових зобов'язань за запозиченнями "для фінансування пріоритетних проектів у сфері сільського господарства на реалізацію Меморандуму про взаємопорузуміння щодо співробітництва в галузі пріоритетних проектів у сільському господарстві".
Відповідний законопроект зареєстровано за №11034 .
http://iportal.rada.gov.ua/news/Novyny/Povidomlennya/66073.htmlВерховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до статті 6 Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо фінансування проектів заміщення природного газу)
Згідно із документом, на 29,5 (з 15 до 44,5) млрд. гривень збільшено граничний обсяг державних гарантій для забезпечення повного або часткового виконання боргових зобов'язань "за зобов'язаннями суб'єктів господарювання державного сектору економіки, які здійснюють реалізацію проектів заміщення природного газу вугіллям вітчизняного видобування відповідно до протоколу про співробітництво із Державним банком розвитку Китайської Народної Республіки".
Відповідний законопроект зареєстровано за №11025.
http://iportal.rada.gov.ua/news/Novyny/Povidomlennya/66069.htmlВерховная Рада отменила закон о привлечении кредитных средств в размере $3 млрд китайских инвестиций для реализации проектов в сфере сельского хозяйства.
За постановление об отмене принятия закона о внесении изменений в закон о государственном бюджете на 2012 год проголосовали 264 народных депутата из 278 зарегистрировавшихся в зале.  http://www.interfax.com.ua/rus/eco/112570/

Tags: Украина-Китай
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments