Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Проект Тигипко

Интересная статья о сущности политпроекта Тигипко. 
Тигипко - полностью медведчуковский проект, за ним стоят "киевская" и "днепропетровская" группировки,  которые пытаются взобраться во власть за счёт "донецких", переформатировав ПР. Потому что сами по себе эти обе группировки оказались никудышными борцами, профукав шансы даже объединившись. 
Понятно, что проект Тигипко - это "антиЯценюк". Это просматривается ещё с кампании-2010. Кроме того, отброшенными окажутся также националисты. "Киевская группа" вообще призывает "отделить Галичину" и кроме неё, в стране об этом больше не говорит НИКТО. 
Т.е. после выборов кланы Киев-Днепропетровск узурпируют власть в стране
Тигипко становится премьером. Затем в ход пойдёт Медведчук, который судя по всему, метит вернуться в кресло главы АП. Медведчук возвращается с единственной целью - под проект конституционной реформы. Сейчас, на выборах, он поможет Тигипко стать премьером. Потом будет делать всё, чтоб ограничить власть Януковича в пользу премьера. 
К 2015 году тандем Тигипко-Медведчук планируют запустить в президенты совсем другую кандидатуру.
Не исключено, Кличко. Он по своим "умственным" способностям лучше всего подходит на роль тушки, послушной воле "серого кардинала". 
Всё это целиком и полностью вписуется в планы другого "тандема": Путин-Медведев.
Путину не нужен здесь на Украине "свой царь". В Евразийской империи "царь" должен быть один и чтоб сидел он не в Киеве, а где-нибудь в Питере. А на Украине чтоб был не "царь", а какой-нибудь очередной премьер-"господарник".
 
Оригинал взят у nazavzhdy в про Тигипко.


У кандидата в президенти Тигипка мабуть була сама адекватна і правильна програма, принаймні що стосується соціально-економічних питань (щоправда, на той час вона була більш доречною не до президентських повноважень, а до парламентських виборів, тобто для урядових дій). Так само Тигипко одразу після виборів в Давосі й в Києві говорив дуже правильні речі.
Щоправда, я дізнався про адекватність і правильність Сергія Леонідовича вже після виборчої кампанії. Бо ігнорував його виступи, дебати та передвиборчі настанови. Тому щоСергій Леонідович ще на початку літа 2009 року говорив і пропагував цілком зворотні речі. Навіть Юлія Володимирівна після зустрічі з представниками МВФ частково відмовилась від «вікторосусловщини», пообіцявши секвестр, а Тигипко продовжував співати про те, що завеликий дефіцит бюджету – це фігня, навіть більше - не потрібно боятись нарощувати його заради… і т.п. коротше кажучи, страшні речі пропонував-захищав. Поки не став проектом.
Коли вів передвиборчу кампанію, то почав говорити зовсім інше: жорстка монетарна політика, фін. стабілізація, непопулярні міри щодо тарифів, пільг, пенсійної реформи тощо.
Коротше кажучи, ТИГИПКО – це проект. Який був створений і профінансований як проект «Анти-Яценюк».
Тобто, ми маємо діло з людиною, у якої межа і принципи, якщо не відсутні, то настільки розмитті, що…
Такі безпринципні люди, як Сергій Леонідович Тигипко, які так легко, ніби граючи, можуть змінювати принципові надважливі ідеї, принципи, підходи, - можуть бути небезпечними для країни в якості лідера.
При тому що і програма у нього – чи не найкраща.
І – за власним спостереженням – найбільш симпатичні з тих виборців, про яких знаю, голосували на минулих виборах за Сергія Тигипко і Анатолія Гриценка. А вже потім за Яценюка, Ющенка, Тимошенко...

P. S. Пригадую, як на початку 2009 року Сергій Тигипко і посол Франції в Україні давали спільну прес-конференцію. Тигипко від імені Уряду наголошував, що він (уряд України) виступає за колективну безпеку Європи, входження в неї України. Ж. Фор підтримував позицію уряду України, казав, що НАТО і колективна євробезпека повинні дружно співіснувати і взаємодіяти. Тобто, обидва нахабно брехали, тримаючи нас за…

КОЛИ ТИГИПКО БУВ ХОРОШИМ (інтерв’ю Сергія Тигипко для УП) .

С. Лещенко і М. Найем запитують: Вас не коробить, що колись ви були по один бік з Пінчуком, Коломойським… А зараз ви підтримуєте Тимошенко, вони – Ющенка...

С. Тигипко відповідає: Записувати мене в чиюсь команду я б не поспішав: я не готовий сьогодні входити в будь-яку команду. З іншого боку, я готовий підтримати Тимошенко в багатьох її починаннях. Юлія Володимирівна все-таки змінилася після свого першого прем'єрства.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments