Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Яку саме воду і за скільки п'є Янукович?

К сожалению, это единственное, что заметили журналисты по итогам сегодняшней прессухи. Хотя сказано было немало интересного с не менее интересными выводами. 
Журналистам прежде, чем критиковать Януковича, следует изменить себя. Хотя, как по мне, лучше всего просто поменять журналистов. 
Умные люди правильно говорят: Мир не будет ждать, пока дураки поумнеют. 

Оригинал взят у jesfor в Яку саме воду і за скільки п'є Янукович? Епік фейл українських журналістів
Сьогодні українські медіа здійснили нефіговий епік фейл. Першими, здається, написала "Газета по-українські", а потім це передрали інші (у тому числі УП, Корреспондент, Лівий берег... весь список). Щоправда, УП застірмалися і видалили новину. Газета виправили - вартість пляшки поміняли на вартість упаковки.Я далеко не фанат Януковича, але ж не треба бути такими ламерами! Тим паче, що подібні спроби викривити "мажорський стан" Януковича зіграють поганий жарт із журналістами. Потім Герман і решта пропагандистів увесь час нагадуватиме про цей прокол.

Ітак, що ж особливого в цій воді?. Англійська вода Harrogate є звичайною минералкою.
Полторашка у Британії коштує на наші гроші - 8 грн


Якщо купувати упаковку 0,5, то вартість вийде 4 грн за одну штуку.


Окей. Це в Британії. В нас зі всіма накрутками вона коштуватиме дорожче. Ось беремо рос. ціни (митні накрутки + витрати на транспорт в нас приблизно одинакові). Та ж 0,5 коштує 12 грн.

Наприклад, Боржомі коштує від 11 грн


Я ніяк не можу допетрити: що злочинного у вживання британської мінералки? Чи то так хочеться нафігачити сенсації та новини на порожньому місці.


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment