Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Cпільно проти епідемії: ініціативи Сі ЦзиньпінаЛідер Китаю Сі Цзиньпін у своєму виступі під час сесії Всесвітньої Асамблеї охорони здоров'я оголосив про важливі заходи Китаю щодо подальшого зміцнення міжнародної співпраці у боротьбі з епідемією:

1. Китай протягом двох років наддасть міжнародну допомогу у розмірі $2 млрд, спрямовану на підтримку країн, що постраждали від епідемії, перш за все країн, що розвиваються, їх боротьбу з коронавірусом та відновлення соціально-економічного розвитку.

2. Китай при співробітництві з ООН готовий створити Глобальний гуманітарний склад і хаб для невідкладної потреби у цілях забезпечення надійності ланцюжків постачання протиепідемічних засобів, а також створить "зелений коридор" при перевезенні та проходженні митного контролю.

3. Системи громадської охорони здоров'я країн, що розвиваються, особливо африканських країн, дуже слабкі, надання їм допомоги у створенні лінії оборони є пріоритетним завданням міжнародної боротьби з епідемією. Китай створить механізми співпраці для 30 китайсько-африканських лікарень, прискорить будівництво штаб-квартири Африканського центру з контролю й профілактики епідемії, щоб допомогти Африці покращити свої можливості з профілактики та боротьби з епідемією.

4. Розроблені у перспективі Китаєм вакцини від коронавирусу після введення в експлуатацію будуть доступні всьому світу й служитимуть гідним внеском Китаю у справу забезпечення доступності вакцинації в країнах, що розвиваються.

5. Китай буде працювати з членами G20 над реалізацією «Ініціативи щодо відстрочення погашення боргу для найбідніших країн» і готовий співпрацювати з міжнародною спільнотою, щоб збільшити підтримку країн з особливо важкою епідемічною ситуацією та допомогти їм подолати нинішні труднощі.

Голова Сі наголосив, що нинішня епідемічна ситуація все ще надзвичайно серйозна, міжнародній спільноті слід всіляко зміцнити згуртованість й співробітництво. Тільки згуртоване співробітництво є найпотужнішою зброєю у боротьбі з епідемією та правильним шляхом для людей всіх країн ц боротьбі з вірусом.

Промова Голови Сі ще більше розкрила ідею спільноти єдиної долі людства, ще раз продемонструвала роль такої великої країни, як Китай. Коли безпека людського життя та здоров'я стикається з серйозними загрозами, всі країни повинні прагнути внести свій особистий вклад.
http://ua.china-embassy.org/rus/xwdt/t1780690.htm

В тему: https://igor-tiger.livejournal.com/2351392.html
Tags: covid-19
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments