Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Справу Гульнари Каримової спрямовано до судуСправу Гульнари Каримової спрямовано на розгляд узбекського суду: https://asiaplustj.info/ru/news/centralasia/20200108/v-sude-tashkenta-nachalis-slushaniya-po-ugolovnomu-delu-gulnari-karimovoi

Ташкентський міський суд розпочав розгляд справи.
З 8 січня.

Мова про звинувачення, котрі було висунуто в рамках нового кримінального провадження, що ведеться з серпня минулого року.
Генпрокуратура в рамках цього провадження звинувачує Гульнару Каримову у вимаганні та розкраданні бюджетних коштів, а також у легалізації злочинних доходів в іноземних країнах.
По справі також проходять декілька інших обвинувачених.
Загалом, за даними прокурорів, розмір нанесеної шкоди оцінюється у більш ніж $165 млн та 85 млрд узбекських сумів ($9 млн).

Нагадаю, у 2015 році Гульнару Каримову була засуджено вперше: за вимагання бюджетних коштів та ухилення від сплати податків.
У 2017 році вона отримала строк покарання у 10 років позбавлення волі (але потім строк покарання знизили до п'яти років. З відбуттям покаранням - за місцем проживання її дочки в Ташкенті).
У 2019 році, через порушення умов відбуття покарання, Каримову перевели у жіночу колонію №21 у Зангіатинському районі Ташкентської області.

З минулорічного серпня як вже зазначалося, було розпочато нове кримінальне провадження.

В тему: https://igor-tiger.livejournal.com/2323673.html
Tags: Пояс Девяти морей
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments