Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

ObamaCare порушує Конституцію СШАП'ятий Окружний апеляційний суд США (Новий Орлеан) ухвалив рішення, котрим визнав окремі положення медичного закону ObamaCare такими, що не відповідають Конституції: https://www.reuters.com/article/us-usa-court-obamacare/u-s-appeals-court-voids-obamacare-individual-mandate-idUSKBN1YM2II

Справа йде до того, що ObamaCare взагалі може бути скасовано повністю.
У зв'язку з невідповідністю до норм Конституції.
Справу продовжено розглядати по першій інстанції.

- The 5th Circuit correctly held</b> that the individual mandate is unconstitutional, and we look forward to the opportunity to further demonstrate that Congress made the individual mandate the centerpiece of Obamacare and the rest of the law cannot stand without it</i>, - Ken Paxton, Texas attorney general (котрий очолював групу позивачів).В Техасі давно наголошували про необхідність скасування популістичного ObamaCare.
І не тільки в Техасі.

Суть в тому, що в США є велика повага, а також дотримуються гарантії права власності.
Це є одним з основоположних принципів, на котрих тримається Америка.
Кожному громадянину надано економічну свободу для розвитку бізнесу. І вкрай неприпустимо, коли хтось зазіхає на чужі бізнеси. Тим більш, коли держава зазіхає на свободу приватного бізнесу.

ObamaCare не тільки декларує популістичну систему медстрахування, котра не спроможна на практиці. Але й зазіхає на власність, кошти приватного бізнесу.
Обама про проект ObamaCare задекларував. Але головне, не визначив конкретні джерела, з яких уся та система мала б була оплачуватись. Як наслідок, навколо ObamaCare відразу з'явилося багато популістичної істерики. І не тільки істерики.
Після того як закон ObamaCare було ухвалено це на ровному місці надало страховим компаніям юридичні підстави звернулися з багатомільйонними позовами. Декілька компаній вже продемонстрували наміри скористалися такою можливістю.
Уважно спостерігаю за цією справою. І ще велике питання, в яку ціну популізм ObamaCare обійдеться.
Для держави.
Усі позови звісно, спрямовано до американського уряду.
За популізм доводиться сплачувати державі.

В тему. По аналогії, ObamaCare можна порівняти з правом на "безкоштовну медичну допомогу".
Суто популізм в обох випадках, котрий жодним чином неможливо реалізувати на практиці, лежить великим обтяжуючим фінансовим тягарем на державі (а також домогосподарствах та коштах платників податків). Та жодним чином не сприяє охороні здоров'я.

Популізм - шкодить економіці державі та здоров'ю громадян.


Tags: медицина
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments