Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

США зберігають альянс з Кореєю та Японією


Mark Esper a beginning indo-pacific tour from Seoul...It's second tour on three month.


США готові використати повний діапазон своїх можливостей для забезпечення оборони та безпеки Південної Кореї від будь-яких атак та загроз: https://www.reuters.com/article/us-southkorea-usa/us-ready-to-use-full-range-capabilities-to-defend-south-korea-idUSKBN1XO0JM

Напередодні у Сеулі відбулись робочі американо-корейські консультації на рівні начальників військових штабів.
В рамках засідання Військового комітету.
Щорічно відбуваються відповідні консультації.
Це було 44 засідання Військового комітету.Перед візитом в Сеул генерал Марк Міллей провів аналогічні консультації щодо підтримку оборонного альянсу з Японією.- US remains prepared to respond to any attack on the Korean Peninsula, using the full range of US military capabilities, - підтвердив тверду оборонну позицію генерал Марк Міллей (Mark Milley), за результатами переговорів зі своїм корейським колегою Park Han-ki.

Між Вашингтоном та Сеулом військове співробітництво розвивається в нормальному робочому режимі.
Так, Сеул збільшив витрати на підтримку військового альянсу із США. Триває також процес передачі OpCON.

Втім, найбільш актуальним питанням сьогодні є переговори щодо перспектив GSOMIA.
Зокрема, від цього залежить ефективність протидії північнокорейським загрозам. Наприклад, обмінів чутливою інформацією, від якої залежить протидія загрозам на упередження. Але й взагалі перспективи тристороннього альянсу США-Корея-Японія.
Хоча в компетенцію військових це питання безпосередньо не входить. Але безумовно, про GSOMIA говорили під час військових переговорів.Перед військовими консультаціями США попередили про важливість GSOMIA.
- The fundamental principle of the information-sharing agreement was a clear message to the region that the Republic of Korea and Japan put aside, perhaps, historical differences and put at the forefront the stability and security of the region, because together we are much stronger for providing a stable and secure Northeast Asia.
And without that, there is a risk of sending a wrong message that perhaps we are not as strong, - підкреслив Robert Abrams, командуючий американськими військами в Кореї.


Питання GSOMIA сьогодні обговорювалось під час консультативної наради в Сеулі на рівні міністрів оборони.
Глава Пентагону Марк Еспер розпочав індо-тихоокеанське турне з Сеулу. За минулі три місяці це вже другий його візит в регіон.
Пентагон заявив, що готовий змінити свою війскову співпрацю з Сеулом, якщо це буде сприяти дипломатичному врегулюванню між США та КНДР.
Але будь-які зміни наприклад, щодо проведення військових навчань, США будуть здійснювати таким чином, щоб не ставити під загрозу боєздатність збройних сил. Та тільки за попереднього консультування з Сеулом.
- We will adjust our exercise posture, either more or less, depending on what diplomacy may require.
We have to be open to all those things that empower and enable our diplomats in the nuclear talks
, - підкреслив Марк Еспер.Що стосується безпосередньо перспективи GSOMIA, за результатами переговорів, домовлено про відповідну корейсько-японську робочу зустріч. На рівні МЗС. Корейський дипломат Kim Jung-han їде в Токіо для переговорів з японським колегою Shigeki Takizaki.
Тим часом, військові сьогодні (у п'ятницю, 15 листопада) проведуть через відео-зв'язок тристоронні американо-корейсько-японські робочі консультації.


Отже, США вдалось зберегти тристоронній альянс зі своїми основними азійськими союзниками.


Прим: після Сеулу Марк Еспер в рамках індо-тихоокеанського турне відправиться до Бангкоку.
Потім Філіппіни та В'єтнам.
Tags: Корея, США, Япония
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments