Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Нерушимое партнерствоTPP в новых изменившихся условиях

Сможет ли Трамп разрушить транстихоокеанское партнерство
"...Сьогодні рано говорити про долю угоди після рішення Трампа, але, на мою думку, зазначений проект, врешті—решт, буде реалізований, хоча його остаточна конфігурація може змінитися. Свідчення цього — відносно недавня ратифікація угоди Японією, незважаючи на позицію США. Ну, а Австралія, Сінгапур та деякі інші країни сьогодні прямо говорять про можливу участь Китаю в цій угоді, що може стати прикрим сюрпризом для Сполучених Штатів Америки.
До речі, до угоди може приєднатися й Індія, що, як і Китай, досі перебувала за межами переговорного процесу. А для цієї країни доступ на світові ринки товарів та послуг критично важливий.
Загалом, сьогодні врятувати угоду без істотного перегляду домовленостей можна лише шляхом заміни США на Китай і, можливо, приєднання Індії. Річ у тому, що угода має бути ратифікована не пізніше лютого 2018 р., щонайменше, шістьма країнами, на які припадає 85% сукупного виробництва країн-учасників угоди. Оскільки ж питома вага США становить 60% цього показника, то питання заміни США стоїть дуже гостро"

http://gazeta.dt.ua/internal/chi-zruynuye-tramp-transtihookeanske-partnerstvo-_.html
Tags: ТРР
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments