Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Развивать Белую Церковь
"Біла Церква, без сумнівів, є інвестиційно привабливим містом. Воно географічно вигідно розташоване, має багато засобів комунікації, а саме головне - людський потенціал, адже в місті проживають тисячі висококваліфіковах спеціалістів, які, нажаль, не можуть на сьогодні застосувати свої знання безпосередньо тут. Нашим завданням є створити такі умови, щоб білоцерківці мали можливість працювали в усіх сферах життєдіяльності міста і розвивати його. Крім того, Біла Церква туристично привабливе місто, бо має найбільший в Європі дендропарк «Олександрія». Також ми маємо над чим працювати в сфері енергозбереження та ін. Ми шукаємо партнерів для спільної взаємовигідної співпраці. Ми будемо раді бачити вас партнерами», - наголосив міський голова Геннадій Дикий.
Китайські партнери зазначили, що зацікавлені в спільних проектах у таких сферах, як машинобудування, сільське господарство, інфраструктурне будівництво, біоенергетика, розвиток туристичної сфери та ін"


Китайская делегация посетила Белую Церковь: http://www.kyiv-obl.gov.ua/news/article/bilu_tserkvu_vidvidala_delegatsija_z_kitaju
Tags: Украина-Китай
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments