Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Украина-Китай: приоритеты сотрудничества
29 января в Киеве состоялось заседание украинско-китайской межправкомиссии (украинской части комиссии), где были определены приоритеты сотрудничества на этот год: http://www.tianxia.link/uk/article/830-ukrayins-ka-chastina-komisiyi-viznachila-prioritietni-napriamki-spivpratsi-z-kitaiem.

1. В галузі інфраструктури та будівництва: зазначений вище проект розвитку нового «Шовкового шляху» та електрифікація локомотивної тяги.

2. У сфері розвитку іпотечного ринку та будівництва доступного житла: реалізація меморандумів Мінрегіону з Державною корпорацією СITIC і Державної Іпотечної установи з компанією ССЕС щодо реалізації будівництва житла, можливості будівництва орендного житла, тощо.

3. В енергетичному секторі: модернізація процесів газовидобування для збільшення обсягів видобутку українського газу, а також переведення ТЕЦ на вугілля для розвитку місцевих вугільних шахт, в тому числі у Львівській області.

4. У сфері сільського господарства: збільшення експорту українських продуктів харчування, а також можливість акредитації агентств китайської народної республіки по контролю за якістю продуктів.

Маючи на меті збільшення українського експорту, учасники наради погодили також можливість залучення інвестицій на розвиток річкового та залізничного транспорту, а також портової інфраструктури.

Джерело: Міністерство регіонального розвитку

Tags: Украина-Китай
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments