Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

24 роки Незалежності
...Незалежність для українців – це свобода, пошанування людської гідності і несприйняття диктату і насильства. У нас не буде царів, імператорів і диктаторів. Українці заплатили високу ціну за повалення диктатури. Революція Гідності стала підтвердженням нашого прагнення до справжньої, а не фасадної демократії, попередженням всім, хто спробує нехтувати волею народу до свободи.
Український поступ до свободи, верховенства права і справедливості – загроза для диктатур. Тому відповіддю на наш поступ до Європи, відповіддю на наші плани переустрою своєї країни стала військова агресія Росії. Історія після Другої світової війни ще не знала такої підступності, такої підлості, коли б країна, яка давала іншій країні гарантії захисту і територіальної цілісності, напала на неї, окупувала частину території і вела проти неї війну. І постійно розмахує при цьому ядерною дубиною, загрожуючи усьому світу. Це реальність, в якій Україна живе і бореться останні півтора роки. І обов’язково переможе. Війна виявила в нашому народі таку величезну стійкість і волю, що ми не можемо не перемогти.
У цей день я хочу звернутися до солдат і офіцерів на передньому краї оборони країни, до армії волонтерів, до лікарів і санітарів, до матерів, які чекають синів з фронту, до всіх чоловіків і жінок, які стоять на захисті нашої Незалежності і наближають нашу перемогу. Ви і є Україна. Ви – уособлення її Незалежності.
Ми переможемо.

...Ми довго сприймали нашу свободу і незалежність як даність. Свобода і незалежність не даються даром. За них треба боротися. Боротися щодня.
Ми мусимо завершити найважчу з реформ - реформу нашого мислення. Коли вільний громадянин знає, як користуватися свободою, і знає, що від нього чи від неї особисто залежить не просто багато, а все. Просто все.
Ми з вами заклали підвалини дуже важливих змін. Їх стіни іще зводяться. Але ці зміни вже є незворотними.
Історія нашого народу нараховує багато сторіч. Довгий час інші вирішували за нас, скільки у нас буде прав і скільки свобод. 24 роки тому ми відновили Незалежність і тепер все вирішуємо ми.
Незалежність є надійним фундаментом наших цінностей, нашого поступу, нашого майбутнього.

Зі святом Незалежності вас, дорогі брати і сестри.

Слава Україні!
Tags: Украина
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments