Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Польский опыт реформ

Яценюк

«….Кроки, які робить сьогодні Україна, слід було робити 20 років тому. Багато в чому ці кроки схожі з польськими реформами, які тоді проводилися, і тепер польська економіка стала однією з найсильніших в ЄС. Тому нас часто порівнюють з Польщею на початку 1990-х років. Є лише одна відмінність: тоді Польща не воювала з Росією.
Українські реформи не подобаються Володимиру Путіну, який вже виступив з відповідною заявою. Проти реформ «Опозиційний блок», члени якого привели країну до стану банкрутства, а також група політиканів, які хочуть заробити дешеві політичні рейтинги на країні, що перебуває в стані війни. З іншого боку, наші реформи підтримує «Велика сімка», за реформи виступають наші американські, європейські партнери, які підтримують дії уряду і допомагають країні вийти з дуже важкої ситуації.
Уряд проводить складні реформи, які отримують об'єктивно не найкраще сприйняття серед українців на сьогоднішньому етапі. Я чудово усвідомлюю, як складно зараз всій країні, всім громадянам. Усвідомлюю, що війна і неймовірні втрати економіки б'ють по кишені кожного українця.
Але я прошу всіх зрозуміти: без сьогоднішніх реформ у нас не буде завтра. Давайте думати про наших дітей, про майбутні покоління. Уряд бореться не за свої рейтинги. Ми пішли на ці кроки заради майбутнього, і я хочу попросити у громадян витримки, розуміння і єдності»


11 березня під головуванням прем'єр-міністра Арсенія Яценюка відбулось засідання Кабміну: https://www.youtube.com/watch?v=MduzDXl_Be8&feature=youtu.be


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments