Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Поддержка США и поставки оружия

Ухвалений Конгресом США акт не вплине на політику країни щодо постачання зброї Україні.
Про це заявила представник Держдепартаменту США Джен Псакі на брифінгу у Вашингтоні.
"Нічого не змінилося у цьому відношенні", -сказала вона у відповідь на питання про постачання протитанкової зброї Україні.
"У центрі нашої уваги з самого початку цієї кризи була підтримка України і сприяння дипломатичному рішенню з повагою до суверенітету і територіальної цілісності України", - наголосила Псакі.
Вона нагадала, що США приділяли увагу питанню різнобічної допомоги, у тому числі наданню Україні 118 млн доларів для забезпечення безпеки.
Допомога, зокрема, включала передачу бронежилетів, шоломів, транспорту, тепловізорів, комунікаційних засобів та іншого обладнання.
"І ця допомога також включає в себе консультування та навчання", - відзначила Псакі.
"Ситуація, звичайно, залишається нестійкою, і ми як і раніше дуже стурбовані ситуацією на землі, і ми продовжуємо оцінювати як можна підтримати Україну. Отже, ми завжди оцінюємо наші можливості, але нічого не змінилося щодо нашої налаштованості надавати ту допомогу, яку ми вже забезпечували", - підкреслила представник Держдепу.
http://www.eurointegration.com.ua/news/2014/12/13/7028719/

P.S. Что из этого может следовать? Во-первых, Акт - это прежде всего, политическая поддержка. Важная поддержка. Безпрецедентная поддержка. (Для такой стабильной страны как Америка не является "традицией" внесение изменений в законы, несколько десятилетней давности. Тем более, затрагивающим нацбезопасность). Понятно, что для поставок вооружений чисто технически одного Акта недостаточно.
Это для тех, кто уже "раскатал губу" на нечто большее.
Однако, в самом главном США последовательны: Украина важна, вопрос о "сдаче" (и в частности, всяких "разменов") бессмысленный...

P.P.S. Сегодня будет также ряд других материалов (разносторонних, по разным сферам). Но пока, для раскачки...
Tags: США, Украина
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments