Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Яценюк: ми втримали країну

Яценюк


За сім місяців наш уряд багато зробив. Ми втримали країну. Ми витиснули все, що могли. Так, треба вдосконалюватися. Так, треба більше реформ. Але ці реформи за сім місяців започатковані. Хотілось би, щоб було більше, щоб було краще. І саме для цього провели вибори, формуємо коаліцію.
У мене є амбіція: довести всім, що Україна здатна перемогти в війні, здатна вистояти, що ми здатні бути європейською державою. Це - бажання мільйонів українців. І цю мету ми повинні всі разом зреалізувати. І коли я кажу «ми», то це і Президент, і Прем'єр-міністр, і кожен міністр.
Я окремо тут хочу зазначити - міністри не відсидяться. Будеш працювати, будеш виконувати план дій – хвала тобі. Ні – на звільнення. Цяцькатись ніхто ні з ким не буде.
Так само і по учасниках коаліції. Зараз не час для піару і популізму. А тим більше для створення всередині коаліції другого фронту. Це вже проходили. У нас є фронт російської військової агресії, фронт боротьби за незалежність країни і фронт за зміни.

Головне – це воля до змін кожного з нас. Повірте, для змін в країні зусиль Уряду, Президента, Прем'єра, Парламенту не вистачає. Так, як на Майдані ми змінили країну, так ми кожен день, кожен з нас маленькими кроками будемо іти до великої перемоги. І разом в цій єдності, якої потребує вся країна, обов’язково будемо успішні.
Це все непросто. В мене немає простих рішень. В мене немає відповіді на всі питання. Але ми з вами крок за кроком будемо їх знаходити. І ми їх знайдемо. Ми разом будемо успішною державою, яка не просто вистоїть, а яка переможе.


Повне відео інтерв'ю: https://www.youtube.com/watch?v=bB_4s5qFsBY&feature=youtu.be

Tags: Украина
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments