Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Китай о "мирном плане" Порошенко

Китай позитивно оцінює рішення РФ відкликати ухвалу про використання російських військ в Україні.
Про це, як передає «Укрінформ», заявила на брифінгу в МЗС КНР його офіційний представник Хуа Чуньїн.
«Китай позитивно оцінює відповідні рішення Путіна і конструктивні зусилля всіх залучених в українську кризу сторін. Ми упевнені, що це сприятиме політичному вирішенню питання», — сказала Хуа Чуньїн.
За словами дипломата, китайська сторона підтримує намір зацікавлених сторін виконувати домовленість про припинення вогню і закликає сторони на основі досягнутих раніше Женевських домовленостей, шляхом діалогу і переговорів шукати шляхи всестороннього розв’язання кризи політичними методами в цілях швидкого встановлення стабільності і розвитку.
Напередодні МЗС КНР заявив про те, що вітає оприлюднений 20 червня Президентом України Петром Порошенком мирний план врегулювання ситуації в східних регіонах країни і його розпорядження про припинення вогню до 27 червня.
Тим часом, заступник постійного представника КНР при ООН Ван Мінь у ході відкритого засідання РБ по Україні, що відбулося напередодні, знову заявив про те, що політичне рішення є єдиним шляхом врегулювання української кризи, вітаючи мирний план Президента Порошенка. Китайський дипломат вважає, що всі сторони конфлікту тепер мають реально виконати домовленість про припинення вогню. Він звернув увагу на ознаки гуманітарної катастрофи в районах конфлікту, закликавши структури ООН, що відповідають за гуманітарну діяльність і права людини, «дотримуватися принципів нейтралітету та об’єктивності».
http://infoprostir.com.ua/archives/45653/%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b0%d0%b9-%d0%bf%d0%be%d1%85%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d0%b2-%d0%bf%d1%83%d1%82%d1%96%d0%bd%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d1%80%d1%96%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-%d1%89%d0%be%d0%b4%d0%be/Tags: Украина-Китай
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments