Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Венгры получат двойное гражданство?

Міністр зовнішньоекономічних зв'язків та закордонних справ Угорщини Тібор Навранчич залишився задоволений від результатів зустрічі з колегою з України, - передає угорське агентство MTI.
Зокрема Навранчич заявив, що Угорщина підтримує територіальний суверенітет, демократичний розвиток та незалежність України. Він також нагадав, що Угорщина визнала незалежність України у 1991 році однією з перших країн у світі.
Під час зустрічі він наголосив на двох важливих моментах - мова йшла про закарпатських угорців та поставках реверсного газу з Угорщини.
Навранчич нагадав, що угорська меншина в Україні підтримала нинішнє керівництво під час виборів Президента, і очікує кроків у відповідь від Петра Порошенка. А саме окремого угорського району на Закарпатті, забезпечення вільного використання угорської мови та культурної автономії.
Міністр МЗС Угорщини сказав, що звернувся до української сторони з проханням переглянути законодавство та дозволити правовий інститут подвійного громадянства в Україні. Тібор Навранчич заявив, що нібито отримав позитивну відповідь від українського колеги про те, що всі попередні домовленості буде дотримано. Зокрема він сподівається на перспективу легалізації подвійного громадянства в Україні.
http://www.mukachevo.net/ua/News/view/95683-В-Угорщині-кажуть-що-домовилися-про-легалізацію-подвійного-громадянства-в-Україні

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments