Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Украина в европейском контексте

Китай зацікавлений у тому, щоб Україна перебувала у європейському контексті. Про це на брифінгу у Китаї заявив Надзвичайний і Повноважний посол України в КНР Олег Дьомін.
«Китай, як абсолютно цивілізована країна, дуже спокійно реагує на рішення своїх друзів і партнерів. Коментарів у пресі особливих ви не знайдете з цього приводу. Вони говорять тільки про фактаж. Я скажу вам інше — що Китай, звичайно, зацікавлений в тому, щоб Україна була в європейському просторі. Давайте говорити відверто: вони бачать Україну в такому випадку як ворота в Європу. І отой отой економічний коридор великого шовкового шляху, який сьогодні проголошується в Китаї, який уже промальовується через Казахстан, через Центральну Азію, й може потім піти через Україну до Європи. Він розбудовується абсолютно нормально і з нашими європейськими амбіціями. Якщо це все відбудеться, то це сприятиме нашому розвитку...», - сказав він.
Нагадаємо, зараз Президент України знаходиться з офіційним візитом у Китаї. Згідно з офіційним формулюванням, один із меморандумів, який буде підписано упродовж візиту, «суттєво вплине на розвиток туризму між державами». Пан посол щодо власне перспектив китайського туризму переконаний, що Китаю цікавий весь світ, а особливо східна Європа (Чехія, Польща, Болгарія). Найперше йдеться про полегшення групових поїздок, а шлях до таких домовленостей торували з 2004 року. За його словами, у минулому році з України до Китаю приїхало 120 тис. туристів, а з Китаю до України — 15 тис. Угода щодо туризму має принципове значення для країн, бо це розвиток нашої туристичної індустрії, гроші, які ці туристи привезуть до України, популяризація України в усьому світі, це, зрештою, бізнес, який зав’язується теж під час туризму. Але, за словами Олега Дьоміна, українська туристична сфера має бути готова: перекладачі, готелі, маршрути тощо.
За перебігом офіційного візиту глави держави будемо стежити з місця події та інформувати читачів на шпальтах «Дня» та на сайті.
http://www.day.kiev.ua/uk/news/041213-kitay-zvichayno-zacikavleniy-shchob-ukrayina-bula-v-ievropeyskomu-prostori-posol
Tags: Европа, Украина-Китай, Шёлковый путь
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments