Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Как предотвратить дефолт

Продолжая тему: http://igor-tiger.livejournal.com/1109916.html.

Україна перебуває у переддефолтному стані, і єдиний шлях для президента Януковича – це кредит, який Україна зможе отримати після підписання Угоди з ЄС, - підкреслив голова Політради ВО «Батьківщина», голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк під час зустрічі зі студентами «Києво-Могилянської бізнес-школи» (KMBS).

Окрім того, зараз в України «неймовірний дефіцит бюджету»: «У цьому році обсяг бюджетного дефіциту в 2,2 рази вищий, ніж аналогічний показник минулого року.

Арсеній Яценюк підкреслив, що простого виходу з цієї ситуації немає. За його словами, насамперед необхідно перекрити розрив у короткотерміновій ліквідності. «Перекрити ми можемо двома шляхами. Перший шлях – росіяни. Їхня пропозиція про Митний союз зводиться до дуже простого - мова не йде ні про який економічний союз, а виключно про політичний, про формування нового Радянського союзу, з іншою назвою, в іншій формі, але це СРСР».

«Вони дадуть кредит - Це політичний хабар. Вони зменшать ціни на газ - але також в обмін на щось. Вони поглинуть Україну. Тому що в принципі, Митного союзу неможливо досягнути без України», - наголосив він.

Другий шлях для України отримати кошти, за словами Арсенія Яценюка, – це Міжнародний валютний фонд. «Ми зараз у переддефолтному стані. Ситуація на Кіпрі та в Греції краще, ніж в Україні. І іншого шляху, ніж отримувати кредит у МВФ, немає. Він (президент Янукович. – ред.) більше їх ніде не отримає», - наголосив він.

За словами голови Політради «Батьківщини», після підписання Угоди з ЄС для України відкривається опція для отримання цих кредитів. Окрім цього, Україна отримає близько 1 млрд. доларів макрофінансової допомоги від ЄС: «І не тільки - якщо ми підписали Угоду, ми отримуємо кошти і низку програм від Світового банку, Європейського банку розвитку і реконструкції».

«Якщо ми декларуємо всьому світу, що ми з ЄС, сюди почнуть іти гроші», - додав Арсеній Яценюк.

http://byut.com.ua/news/16319.html

Яценюк, в очередной раз, в новейшей истории Украины помогает стране избежать дефолта.

Кстати, есть «альтернатива»: премьер Азаров часто говорит об очень привлекательных предложениях, которые обещает РФ в случае вступления страны в ТС.

Кличко ничего не говорит о том, как избежать дефолта. Он как видим, боксирует, пытается набрать рейтинг и готовится к выборам. Надеясь сыграть на недовольстве властью. Т.е. как видим, его нынешняя политика властей вполне устраивает.

Но самый главный вывод от этой новости: Яценюк сделал тактически грамотный ход. Свою программу нужно прежде всего, обращать к молодежи. Но не просто к студентам (как это любит делать Кличко), а именно к думающей, креативной и свободомыслящей молодежи. Нужно смелее доверять молодым. Это наше будущее.

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments