Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Немного о китайском агрокредите

Україна отримає від Китаю 3 мільярда доларів кредиту на відновлення систем зрошення на півдні. Половина цих коштів надійде у вигляді обігових коштів на фінансування робіт з відновлення зрошення. Інша частина – на закупівлю необхідного обладнання. Реалізація цього проекту передбачає відновлення подачі води у південні області з Каховського водоканалу. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«У середині наступного року Україна розпочне реалізацію інвестиційного проекту з відновлення систем зрошування на півдні України. Так, планується відновити постачання води з Каховського водоканалу. І на початковому етапі буде відновлено зрошення на 800 тисячах гектарів. І поступово зрошувана територія буде розширюватися. Адже на сьогодні в Україні потрібно відновити зрошення 2,5 мільйона гектарів земель», − зазначив Міністр.

За словами Миколи Присяжнюка, відповідне доручення від Кабінету Міністрів щодо розробки необхідного техніко-економічного обґрунтування вже отримало Державне агентство водного господарства.

Також Міністр наголосив, що питання фінансового забезпечення цього інвестиційного проекту розглядалося під час візиту української делегації до Китайської Народної Республіки у вересні.

«Для відновлення зрошення на півдні Україна отримає кредит від Китаю в обсязі 3 мільярдів доларів. Половина цих коштів буде спрямована на закупівлю необхідного технічного обладнання та виробництво його в Україні. Інша частина надійде у вигляді коштів для проведення робіт у межах цього інвестиційного проекту та поповнення обігових коштів сільгоспвиробників», − поінформував Микола Присяжнюк.

http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=246725905

Tags: Украина-Китай
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments