Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Сохранит ли Янукович курс на евроинтеграцию

Якщо Янукович хоче в ЄС, він випустить Тимошенко, – Кличко

Без реального прогресу у виконанні всіх вимог ЄС Україна не зможе підписати угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Про це лідер партії УДАР Віталій Кличко сказав у Вільнюсі на зустрічі з президентом Литви Далею Грібаускайте.

"Ми бачимо, що сьогодні українська влада не демонструє готовності виконати всі умови для підписання угоди про асоціацію з ЄС. Якщо президент Янукович справді прагне до євроінтеграції України, а не просто декларує її, він звільнить Юлію Тимошенко", - підкреслив Кличко, пише ЛIГАБiзнесIнформ.

Лідер УДАРу звернувся до президента Литви з тим, щоб при визначенні своєї остаточної позиції Євросоюз врахував, щоб угода дала українській опозиції та ЄС додаткові важелі впливу на владу і створила більш сприятливі умови для чесних виборів в Україні в 2015 році і масштабних реформ після перемоги кандидата від демократичних сил.

«Сьогодні головне завдання опозиції – зробити все, щоб були виконані умови і угода про асоціацію була підписана. А далі ми будемо вимагати від діючої влади реалізації положень цієї угоди. І ми чітко усвідомлюємо, що втілити корінні реформи і дійсно європейські стандарти в Україні ми зможемо тільки після зміни влади в 2015 році", - зазначив Кличко.

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?yakshho_yanukovich_hoche_v_yes_vin_vipustit_timoshenko__klichko&objectId=1294556


.
Tags: Европа
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments