Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Комиссия выполнила задачи

У січні-червні цього року товарообіг між Україною і Китаєм досяг 5,4 млрд дол., і сторони сподіваються перевищити торішні показники.
Про це сказав перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов, підбиваючи підсумки 2-го засідання двосторонньої міжурядової Комісії із співпраці, зустрічей з представниками китайських ділових кіл і керівництвом ряду провідних банків КНР, що відбулося в Пекіні цього тижня.
"Хорошим підтвердженням того, що ми можемо ставити цілі та досягати їх, являється товарообіг, який досяг минулого року 10 млрд дол., а за останні півроку ми маємо вже 5,4 млрд, що дає підставу вважати, що товарообіг зростатиме і завдання виконуються", - заявив Арбузов українським і китайським журналістам в Пекіні.
Чиновник дав високу оцінку засіданню Комісії, на якому "обговорювалися найважливіші питання взаємин" і усі винесені до порядку денного питання вирішені. Ключовими для співпраці він назвав спільні проекти у сфері АПК і ОПК, в космічній галузі, у сфері медицини, культури і освіти, економічних взаємин. Від української сторони на засіданні виступили близько десятка посадовців, голови підкомісій з конкретних напрямів співпраці. "Немає жодного питання, за яким ми б не знайшли з китайською стороною порозуміння", - зазначив Арбузов.
Оцінюючи результати зустрічі з китайськими бізнесменами, глава делегації повідомив, що усі озвучені цікаві пропозиції зафіксовані та опрацьовуватимуться, у тому числі і з точки зору вдосконалення законодавчої бази. "Законодавство, яке працює у нас в країні на сьогодні, ми вважаємо, достатнє, щоб інвестор почувався захищеним. Але є ще період адаптації. Ми показуватимемо те, що маємо, аргументуватимемо, чому це правильно. Але якщо будуть розумні побажання, ми, звичайно ж, змінюватимемо своє законодавство, щоб інвесторові було комфортно в нашій країні", - пообіцяв перший віце-прем'єр.
"Відносини розвиваються в потрібному для держав напрямі, в потрібному для бізнесу, для простих громадян, заради росту добробуту наших громадян", - резюмував заступник керівника уряду. Він також підкреслив, що уряд працює зараз над підготовкою відповідних документів для підписання в ході очікуваного у кінці року візиту Президента України до КНР.
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/na_zasidanni_ukraiinsko_kitayskoii_miguryadovoii_komisiii_virisheno_vsi_pitannya___arbuzov_1866923
Tags: Украина-Китай
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments