Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Как в гражданскую "войну" играли

На днях біля Пензи (Росія) відбулися ігрища страйкболістів. Це була б рядова подія, та гра за мотивами книги Гліба Боброва «Епоха мертвонароджених» присвячена гіпотетичній громадянській війні в Україні, в якій беруть участь російські добровольці.
За сценарієм, Україну розколюють на дві частини Центральну Українську Республіку і Конфедерацію Незалежних Республік, яка складається з Донбасу, Криму та Східної Малоросії. Далі під гаслом «забезпечення розвитку демократичних процесів» Євросоюз і НАТО вводять в Україну війська. Росія прямої участі у війні не бере, але її громадяни в якості добровольців встрягають у конфлікт.
А ось і коментар організатора провокації Сергія Нечая. «Перемогла східна Україна. Ми плануємо робити серійні ігри на основі цієї ж книги. Я вважаю, що описані події цілком можуть відбутися насправді», – пащекує він.
Узагалі-то, ця історія – не дивина. Угро-фінам аби дай у когось постріляти, когось завоювати – за це їх і «поважають» в усьому світі. В мертвий сезон, як зараз, вони сублімують патологічні імпульси в спосіб, запропонований фахівцями ФСБ. У російських спецслужб, як завжди, мультицільові наміри. В даному випадку вони не лише «виховують» молодь, а й запускають пробні кульки – як зреагує українська сторона.
А та, схоже, мишей не ловить. У МЗС від офіційного виступу із цього приводу утрималися. І лише політолог Кость Бондаренко сором’язливо мовив, що гра «навряд чи сприяє взаєморозумінню між народами». Тут пригадується нещасний Ургант, якого патріоти ледь не розірвали за невинний жарт. Але ж то сам Ургант! А на якихось безіменних стайкболістах – що за піар?
До речі, про страйкболістів. Якось один такий маніяк з гордістю розповів авторові статті, що він грав з людиною, яка потім користала свої навички в гарячій точці. Еге ж, покидьки є скрізь, та щось не пригадується, щоби в Україні хоча б віртуально розколювали Росію і готували найманців для участі в конфлікті.
Та це можна виправити. «ПіК» пропонує «Свободі» дати своїй молодіжці квест провести подібну гру за сценарієм, коли, скажімо, в Росії починається третя чеченська війна. Подивимося-послухаємо, яке виття піднімуть східні «брати». Воно, безперечно, нас усіх розвеселить.
http://zmi.donetsk.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1265%3A2013-05-20-12-08-33&catid=71%3A2013-02-21-19-32-23&Itemid=31


Нет ничего "удивительного" в подобного рода сценариях. И перед нами не какое-то "рядовое событие".
Россия имеет свои реальные сценарии в Украине (а не только те пиар-сценарии "имперастов", которые выпячиваются в публичной сфере).
Когда-то мы уже говорили о кризисе российского "влияния" как в Украине, так и в Постсоветье в целом. Так что, появление подобных сценариев - отнюдь не удивительно. Не буду повторяться.
И особенно указанный сценарий посвящается тем "мечтунам", которые всерьез верят в сценарий "гражданской войны" в Украине. Оставьте свои "сурковские мечты" и прочие фобии.
Могу поспорить, что никакой "гражданской войны" в Украине не будет. Точно не будет...
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments