Азиатские тигры (igor_tiger) wrote,
Азиатские тигры
igor_tiger

Показова позиція (заява) Яценюка та УП.

Оригинал взят у nazavzhdy в Показова позиція (заява) Яценюка та УП.
Яценюк: суботніми провокаціями керував персонально Клюєв.
Лідер "Батьківщини" Арсеній Яценюк заявив, що провокаціями під час мітингів 18 травня керував персонально голова Ради нацбезпеки та оборони Андрій Клюєв.
Про це він заявив в ефірі телеканалу ICTV.
"Дана спецоперація по проведенню побиття журналістів і простих громадян керувалась особисто і персонально секретарем Ради нацбезпеки і оборони Клюєвим Андрієм Петровичем. Ця особа призначається особисто Віктором Януковичем", - заявив Яценюк.
http://www.pravda.com.ua/news/2013/05/20/6990291/


Показова та знакова заява Арсенія Яценюка. Пряме звинувачення особисто Андрія Клюєва!
Також показово, що сайт Українська Правда розмістив цю заяву Яценюка на самому видному місці (вгорі, серед головних матеріалів).
Спочатку рейдерські "розборки" навколо ТВі. Тепер оце. Як казав М. Горбачов, "процесс пошёл". Тобто, справді маємо конфлікт або розрив стосунків між Клюєвим та Медведчуком. Поверховий погляд.

Чомусь здається, що якби вибори відбувались в ці дні, то сайт УП не забув би написати про людей Клюєва у виборчих списках політичних партій. Всіх згадали - особливо ретельно до фірташа, Пінчука, Львочкіна, Бойка.... а от політиків-олігархів Медведчука та Клюєва чомусь обійшли своєю увагою, ніби не існує таких. Дивно. Адже В. Медведчук - перша людина, яка назвала себе олігархом (ще в минулому столітті), А. Клюєв - крупний бізнесмен, провідний політик провладної команди, секретар РНБО, екс-перший віце-прем'єр Уряду Азарова.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments